czwartek, 13 czerwca

Nogi do stołu – skompletuj indywidualnie swój stół!

Meble biurowe, gastronomiczne i hotelowe od dawna kompletowane są na zasadzie dopasowania blatów i nóg do indywidualnych potrzeb klienta oraz wymogów, określanych wielkością pomieszczenia. Podstawa do stołu, zamontowana na solidnych nogach tworzy niezawodną konstrukcje, gwarantującą trwałość oraz stabilność niezależnie od okoliczności. Stoły, wykonane z elementów pozwalają idealnie dostosować meble do dostępnej przestrzeni, tworząc unikalny, przemyślany wystrój pomieszczenia. Stoły, skompletowane z osobnego blatu oraz nóg tworzą wiele możliwości aranżacyjnych, dopasowując się do każdego wystroju pomieszczeń oraz przestrzeni zewnętrznej. 

Nogi do stołów – jak wybrać rozsądną opcję?

Dostępne w szerokiej ofercie nogi do stołów stanowią podstawę blatu, idealnie komponującą się z dostępnymi wielkościami oraz rodzajami materiałów, z których są tworzone. Podstawy do stołów, wykonane ze stali doskonale prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, których elementami wyposażenia są przedmioty, utrzymane w szarościach, bieli i czerni. Nogi i podstawy stołów ze stali znakomicie komponują się ze szkłem. Wybierając podstawę stołu, warto wziąć pod uwagę wielkość blatu, aby bezbłędnie zaplanować siłę i rozmieszczenie nacisku. Podstawy z elementami żeliwnymi świetnie sprawdzają się na zewnątrz, jako element mebli tarasowych lub w ogródkach letnich. Odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz ciężkie, pozwalają na stworzenie stabilnej, ogrodowej aranżacji. Nogi do blatów stanowią doskonałą opcję nie tylko w cateringu. We wnętrzach mieszkalnych pozwalają idealnie zagospodarować dostępną przestrzeń, tworząc rozsądne i modne elementy wystroju. Wysoka funkcjonalność to ich dodatkowy atut.

Podstawa do stołu – jak uzyskać optymalny efekt

Tworząc stół z komponentów do samodzielnego montażu, warto wziąć pod uwagę nie tylko techniczne aspekty efektu finalnego, ale również znakomitej jakości materiały, którymi wykończone są zarówno nogi do stołu, jak i podstawy oraz blaty. Wśród szerokiej oferty produktów, znaleźć można elementy, które stworzą harmonijnie dopasowana całość, wyróżniającą się ponadczasową elegancją lub nowoczesnym minimalizmem. Nogi do blatów stalowe są elementem, wpisującym się w każdą aranżację, jednak podstawa z elementami drewna, wymaga dopasowania blatu w tej samej kolorystyce i rodzaju materiału. Blaty laminowane stwarzają ogromne możliwości aranżacyjne. Stylowe, gustowne, pasują zarówno do jadalni, kuchni, jak i salonu. Świetnie sprawdzają się w gastronomii, umożliwiając dopasowanie kolorystyki, kształtu i wielkości do wymogów lokalowych. Łatwe do utrzymania w czystości, odporne na działanie wysokiej temperatury sprawiają, że ich użytkowanie jest bezstresowe, a jednocześnie długotrwałe oraz nienarażone na widoczne zmiany. Dopasowanie podstawy stołu oraz blatu do stylu, w jakim urządzone jest wnętrze, to element dopracowanego efektu wizualnego.

Za pomocą modnej, solidnej podstawy stworzysz stylowe wnętrze. Skorzystaj z nieograniczonych możliwości i twórz funkcjonalne wnętrze!